Klub Sportowy Tempo Ramsowo Wipsowo w Ramsowie - strona nieoficjalna

Tempo Ramsowo Wipsowo 3:1 GLKS Jonkowo
2018-05-19, 16:00:00

oceny zawodników »

Jaka formacja potrzebuje wzmocnienia?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Zmiany zmiany zmiany

• autor: tomasz13, 2015-01-11 21:15

Witamy na stronie Tempo Ramsowo Wipsowo , drużyna rozpoczyna przygotowania do rundy rewanżowej A klasy sezonu 2014/2015 . Rundę rewanżową zaczynamy w połowie kwietnia meczem wyjazdowym w Gietrzwałdzie.W styczniu i lutym zaplanowane są dwa treningi w tygodniu-

W poniedziałki na orliku w Łęgajnach od 18-30 do 20-00

I w czwartki w hali gimnazjum w Barczewie od 20 do 21-30

Korzystanie z hali i orlika oraz gra w klubie jest bezpłatna wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Więcej w rozwinięciu

Dużo się dzieje ostatnio w klubie , z zespołem pożegnał się trener Marek Waliszewski któremu bardzo dziękujemy za włożoną pracę i życzymy sukcesów z młodą grupą zawodników Tempa.

Z funkcji Prezesa zrezygnował z przyczyn osobistych i braku czasu Marek Gołębiewski który 17 lat działał w klubie a od 2000 roku był jego prezesem. Markowi również dziękujemy za lata włożonej pracy i życzymy wszystkiego najlepszego.

W związku z rezygnacją prezesa na przełomie stycznia i lutego w klubie zostaną przeprowadzone wybory o których terminie w najbliższych dniach będę informował .

Jeżeli chodzi o aspekty czysto piłkarskie sprawy wyglądają następująco:

Jest nowy trener , jest nim Łukasz Wojtkiewicz który już wcześniej pracował z drużyną ówczesnego Niedzwiedzia i który zna kilku graczy z poprzedniego zespołu , według wiedzy na 9 stycznia z drużyny ubył jeden zawodnik Robert Łukasiak (powrót do Pisy II) jednak w trakcie sezonu doszło do kilku osłabień z różnych powodów z gry zrezygnowali podstawowy bramkarz zespołu Łukasz Kolberg który bronił często w beznadziejnych sytuacjach , podstawowy prawy obrońca Jakub Kraiński który znany był z nieustępliwości i strzelanych bramek z cyklu stadiony świata Knopinowi prawie z połowy boiska i w Gietrzwałdzie z zza pola karnego z półwoleja w same okno.Do tego przed sezonem z powodu kontuzji i pracy za granicą z gry musiał zrezygnować ówczesny kapitan Tempa i jeden z najlepszych zawodników na boisku Damian Górski .Również z powodu pracy z gry zrezygnował Paweł Asztemborski.

Plany na wiosnę są proste -utrzymać A klasę miejmy nadzieję że w tym pomogą powracający w trakcie rundy nowi starzy zawodnicy Krzysztof Witjes i Adam Czarny którzy wrócili do treningów.

Wszystkich chętnych chcących zasilić nasze szeregi prosimy o kontakt na stronie klubu.

autor: ~anonim 2015-01-19 16:16:11

avatar żebyście po tych zmianach nie obudzili się z ręką w nocniku Ramsowiaki

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsorzy 2015

URZĄD MIASTA I GMINY BARCZEWO

WIPSÓR

P.U.H. ANDRZEJ SULIŃSKI

NADLEŚNICTWO WIPSOWO

SOŁECTWO WIPSOWO

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tempo Ramsowo Wipsowo 3:1 GLKS Jonkowo
SKF FC Dajtki Olsztyn 2:2 Mks Polonia Lidzbark Warmiński