Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Pechowa Porażka

• autor: tomasz13, 2016-11-09 21:27

W 13 przedostatniej kolejce spotkań o mistrzostwo B klasy grupy 3 przegraliśmy z Ks Wrzesiną 2-3 tracąc ostatnią bramkę w ostatniej akcji meczu .Mecz mógł się podobać było widać że goście przyjechali zgarnąć 3 punkty . W kilku pierwszych akcjach rzucili się na nas dochodząc do kilku dobrych sytuacji ale albo brakowało dobrego wykończenia albo na posterunku stał Paweł Rozum który wrócił do bramki po półrocznej przerwie od piłki. My też oczywiście tanio skóry nie chcieliśmy sprzedać raz za razem po lewej stronie szalał Kazik.Patrol i Artur Koper robili grę z przodu w kilku sytuacjach dobrze bronił bramkarz gości. Około 20 minuty tracimy bramkę do zbyt krótko wybitej piłki doskoczył napastnik gości i strzelił pierwszą bramkę  . Dwadzieścia  minut później idealnie do rzutu wolnego wyskakuje Paweł Zychowicz i strzałem głową wyrównuje stan meczu .Do przerwy mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie . W drugiej połowie goście jeszcze bardziej zaatakowali czego efektem była strzelona bramka na domiar złego czerwoną kartkę za krytykowanie orzeczeń sędziego dostał Adrian Kaczmarczyk .Grając w przewadze goście myśleli że już jest po meczu my nie zamierzaliśmy się poddawać . Wejście smoka zaliczył Bartosz Parda gdy po wejściu na boisko w pierwszej akcji zdobywa wyrównującą bramkę . Goście zaczęli się denerwować sami na siebie zaczęli krzyczeć czym bliżej końca meczu było widać jak bardzo im zależy , do tego stopnia że zaczęli kłócić się z sędzią jeden z nich w jednej akcji dostał 2 żółte i straty się wyrównały . Do końca zostało 15 minut w zasadzie wszystko się mogło zdarzyć dobrą akcję miał Bartosz Parda , kazik wychodząc sam na sam nadepnął na piłkę ,  w obronie pierwszy raz grając Artur Ruść czyścił wszystko nie ustępując ani umiejętnościami ani walecznością ,albo Paweł długimi wybiegami przed pole karne lub dobrze broniąc na bramce  skutecznie odpieraliśmy ataki gości którzy również mieli swoje akcje . Gdy wszyscy myśleli że mecz zakończy się remisem w ostatniej akcji meczu po zamieszaniu w polu karnym obronie Pawła wybiciu piłki zmierzającej do bramki przez Artura przy 3 dobitce byliśmy bezradni. Po tej akcji sędzia skończył mecz.   W ostatniej kolejce w sobotę o 18 zagramy na wyjeździe z zespołem Dajtki Olsztyn. Drużyna z Dajtek jest faworytem tego meczu zajmuje 3 miejsce w tabeli a na swoim boisku wygrała 4 mecze notując bilans bramkowy 18-3. Oczywiście nie składamy broni przed meczem możliwe że wspomoże nas kilku chłopaków z pierwszej drużyny.