Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

A Klasa Najwyższa wygrana w A Klasie

• autor: tomasz13, 2017-05-13 21:26

W 17 kolejce o mistrzostwo A klasy podejmowaliśmy w Ramsowie Start Kozłowo . Wygrana 8-1 jest najwyższą wygraną w historii gry w A klasie.

Tempo Ramsowo Wipsowo - Start Kozłowo 8-1 (5-0)

Bramki - 3 Łukasz Caruk , 3 Patryk Onufryjenko , 1-Przemek Bartoszek , 1- Paweł Borkowski

Zagraliśmy w składzie :

Bramkarz: Sebastian Kwiatkowski (64 Paweł Borkowski)

Obrona : Kamil Pieniek , Andrzej Rozmysłowicz (78 Jacek Duszak) , Piotr Balicki , Krzysiek Figura

Pomoc: Adam Borkowski , Łukasz Caruk , Patryk Onufryjenko , Przemek Bartoszek (46 Julian Burton), Marcin Rochmiński

Atak : Marcin Brzeziński (52 Krzysztof Środziński)   więcej w rozwinięci

1 połowa W 1 minucie Kozłowo oddaje pierwszy strzał w światło bramki jak się okazało był to jedyny celny strzał w pierwszej połowie do tego trzeba dodać że w pierwszej połowie mieliśmy jedne wznowienie z piątego metra a goście nie mieli rzutu rożnego my po pierwszej połowie strzeliliśmy 5 bramek.

10 minuta - po odebraniu piłki w środku pola wślizgiem przez Łukasza Caruka szybkim wyjściem Łukasza  wymianie piłki z Patrykiem Onufryjenko Łukasz strzela na bramkę bramkarz wybija piłkę ale wobec dobitki Przemka Bartoszka jest już bezradny 1-0.

19 minuta -idealne podanie Łukasza do Patryka w dobrej sytuacji obrońca gości blokuje strzał z bliskiej odległości i piłka wychodzi na róg

23 minuta- 2-0 po szybkim wznowienie z autu na wysokości połowy boiska do Marcina Brzezińskiego na wysokości pola karnego Marcin odgrywa piętką do wchodzącego na dużej prędkości Patryka a ten mijając jeszcze obrońcę strzela do siatki obok bramkarza.

25 minuta - 3-0 Po idealnej akcji ze środka boiska Łukasza Caruka , minięciu ładnym zwodem obrońcy Łukasz  wychodzi sam na sam i po strzale w prawy róg bramki nie daje szans bramkarzowi gości.

36 minuta- 4-0 po indywidualnej akcji Łukasz Caruk strzela obok bramkarza.

38 minuta -5-0 po akcji patrol brzoza patrol ten ostatni po strzale i błędzie bramkarza strzela do pustej bramki.

41 minuta- po indywidualnej akcji z połowy boiska kazik mocnym strzałem przenosi piłkę pół metra nad bramką

44 minuta strzał patrola z około 40 metrów z lewej strony piłka leci wzdłuż bramki na około 10 metrze idealnie przyjmuje ją kazik który przyjęciem gubi obrońcę i wychodząc sam na sam, strzela prosto w bramkarza

2 połowa 46 minuta- zmiana za wracającego po kontuzji i odczuwającego dolegliwości dobrze grającego całe 45 minut kazika wchodzi Julian Burton

52 minuta - zmiana za Marcina Brzezińskiego wchodzi Krzysztof Środziński

58 minuta- po indywidualnej akcji minięciu obrońcy i wyjściu sam na sam w 100 % sytuacji patrol strzela w słupek

61 minuta- po strzale Krzysztofa Środzińskiego bramkarz łapie piłkę

61- Po jednym (możliwe że po pierwszym) z nielicznych rzucie rożnym po strzale głową piłka trafia w słupek i odbija się w stronę bramki gdzie dobrze interweniuje Sebastian Kwiatkowski niestety okazuje się że wejście z przed kilku minut napastnika gości w nogi naszego bramkarza okazuje się na tyle niebezpieczne że Sebastian prosi o zmianę ,a że w tym meczu nie mamy rezerwowego bramkarza do bramki idzie Krzysztof Środziński

64- minuta zmiana za kontuzjowanego Sebastiana Kwiatkowskiego wchodzi Paweł Borkowski

67- Po szybkim wznowieniu przez śledzia piłkę przy linii bocznej dobrze przyjmuje patrol idealnie dorzuca piłkę na 5 metr przed bramkę a tam Julian Burton w dobrej sytuacji przenosi piłkę nad poprzeczką

76- minuta po samobójczym strzale (nie widziałem kto -:)) wygrywamy 5-1

77 - minuta po ładnej akcji Łukasza Caruka minięciu kilku obrońców Łukasz podwyższa wynik na 6-1

78 - minuta zmiana za Andrzeja Rozmysłowicza wchodzi Jacek Duszak

79- minuta po ładnej akcji Łukasza Caruka i zagraniu prostopadłej piłki do Adama Borkowskiego , Adam znajduje się w sytuacji sam na sam uderza po długim rogu ale bramkarz paruje piłkę do boku atak nadbiegający Patrol dobija piłkę do pustej bramki

82- 8-1 Po akcji patrola i jego strzale z prawej strony do wybitej piłki na 5 metrze dopada Paweł Borkowski i z 5 metrów strzałem pod poprzeczkę ustala wynik meczu na 8-1

89 minuta jedna z ładniejszych indywidualnych akcji meczu , bardzo dobrze dysponowany dzisiejszego dnia ,  najlepszy na boisku Łukasz Caruk po minięciu kilku zawodników wychodzi sam na sam z bramkarzem ale jego strzał mija o pół metra prawy słupek.

Koniec meczu za tydzień w sobotę 20 maja o 16 w Biskupcu gramy z występującą w 4 lidze rezerwami Tęczy

Wyniki Rundy Wiosennej

Klasa A, grupa: warmińsko-mazurska I

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki

Po uwzględnieniu meczu Żagiel Piecki - Tęcza II Biskupiec 3-0 walkower

B Klasa w 19 kolejce przegrywamy w Kunkach 4-2 (3-0) do przerwy 3-0 po przerwie strzelamy 2 bramki w kilka minut i mamy okazję na następne bramki niestety stracona bramka na 4-2 podcina nam skrzydła i przegrywamy kolejny mecz.

Bramki zdobyli Marek Bartoszek z głowy z rzutu rożnego i po ładnej indywidualnej akcji Marcina Śwideckiego po strzale z około 25 metrów nie do obrony.