Klub Sportowy Tempo Ramsowo Wipsowo w Ramsowie - strona nieoficjalna

Tempo Ramsowo Wipsowo 3:1 GLKS Jonkowo
2018-05-19, 16:00:00

oceny zawodników »

Jaka formacja potrzebuje wzmocnienia?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Podsumowanie sezonu

• autor: tomasz13, 2017-07-18 23:30

Równo miesiąc temu 18 czerwca meczem w Wydminach (1-1) zakończyliśmy sezon 2016/2017 , sezon wyjątkowy , może przełomowy. Sezon w którym po ostatnich latach słabych występów w końcu graliśmy jak równy z równym z każdym przeciwnikiem a nie tylko z Leśnikiem Nowe Ramuki o utrzymanie. Wystarczy wspomnieć że każda drużyna w tabeli gubiła z nami punkty zarówno lider Żagiel, 1-4 w Ramsowie , Jurand 0-0 Mazur dwukrotnie remis , drugi Mazur z Kruklanek porażka u siebie 1-2, najlepiej leżała nam Reduta i Start Kozłowo z tymi drużynami zdobyliśmy komplet 6 punktów. Sezon który miał się zacząć od dużych wzmocnień (po rozwiązaniu Pisy II Barczewo wiedzieliśmy że jest szansa na pozyskanie kilku zawodników i trenera) zaczął się od odejścia praktycznie większości zawodników wystarczy wspomnieć że w klubie został z poprzedniego sezonu Kamil Pieniek (prawie cały sezon w A klasie )Krzysztof Figura(cały sezon w A klasie ) , Sebastian Kwiatkowski (prawie cały sezon w A klasie), Łukasz Kolberg (większość sezonu w B klasie) Jacek Duszak (po kontuzji kolana kilka występów w B klasie ) Tomasz  Dołęga (cały sezon w B klasie) i Artur Dołęga (po kontuzji wiązadeł kilka meczy na wiosnę w B klasie) reszta odeszła.Ponownie do gry z dobrym skutkiem zostali namówieni Patryk Onufryjenko i Przemek Bartoszek odpowiednio wg moich informacji 13 i 7 bramek w sezonie w A klasie.

W związku z tym nowy trener Adam Sturlis  ''pozyskiwał'' nowych zawodników wrócili do zespołu zawsze grający na poziomie Paweł Rozum i Grzesiek Kucio z nowych zawodników nasze szeregi zasilili Bramkarz Michał Gleba , zawodnicy z pola Łukasz Caruk , Paweł Borkowski , Marcin Brzeziński ,Adam Borkowski , Paweł Zychowicz , Krzysztof Środziński , , Marcin Kowalczyk ,Denis Sahan ,Andrzej Rozmysłowicz, Robert Bullert , Julian Barton ,  Adrian Kaczmarczyk , Artur Koper , Adrian Kowalczyk , Daniel Nowowiejski Jakub Parakiewicz, Przemek Asztemborski w przerwie zimowej dodatkowo Marcin Rochmiński , Piotr Baliński. W związku z tym że okazało się że jest tak dużo chętnych do grania a z młodej drużyny zostało kilku zawodników powstał plan założenia rezerw które rozegrały cały sezon w B klasie lista zawodników grających w B klasie Łukasz Kolberg , Tomasz Dołęga , Artur Dołęga,Mariusz Dołęga,  Adrian Bartoszek , Marek Bartoszek , Radek Bartoszek , Piotr Dzikowski , Kuba Kolberg , Jędrzej Waliszewski , Wojtek Gaweł Artur Koper, Karol Rzadkowski , Karol Dawidczyk , Piotr Żbikowski , Bartosz Parda , Artur Ruść , Kuba Niski , Marcin Świdecki.

I tak zostaliśmy jedyną drużyną w A klasie która w sezonie 2016/2017 miała rezerwy. To też jeden z punktów  wyjątkowego sezonu w poprzednich sezonach była jedna drużyna i przez większość meczy jeździliśmy w okrojonym składzie . Najważniejszy punkt wyjątkowego sezonu to efekt piątego miejsca ,efekt 37 zdobytych punktów w 22 kolejkach (najlepszy wynik w historii klubu) wielkie podziękowanie zawodnikom że w każdym meczu dawali z siebie wszystko że nie było piłek straconych że Łukasz Caruk i spółka (w moim Łukasz Caruk  jak już mu się chciało a przeważnie tak był prawdziwym reżyserem naszej gry). I tu można by było skończyć podsumowanie gdyby nie jeden termin Trener.

Adam Sturlis trener którego taki klub jak nasz nie miał od dawna , człowiek który potrafił przekonać do siebie dużą liczbę zawodników do przejścia do naszego klubu , trener do którego zawodnicy chcieli chodzić na treningi choć wcześniej z różnych powodów nawet nie chcieli u nas grać. Osoba która potrafiła ze zbieraniny zawodników (tydzień przed meczem w Pieckach na sparingu w Klewkach niektórzy na sparingu zastanawiali się czy to nasi czy przeciwnik) osiągnąć dobry wynik na jesieni a po dobrze przepracowanej zimie przez długi czas być najlepszą drużyną na wiosnę osiągając najlepszy wynik w historii klubu, do tego grając w teoretycznie lepszej grupie 1 A klasy. Trener który wprowadza młodych zawodników na zmiany w A klasie ogrywali się młodzi Krzysztof Figura , Jakub Parakiewicz , Julian Burton i Radek Bartoszek. Ze strony zarządu wielkie podziękowania i dobrych wyników w nadchodzącym sezonie.

Dziś ustalono ostatecznie terminarz rozgrywek o mistrzostwo A klasy i tak w nadchodzącym sezonie zagramy w grupie 3 A klasy w 12 osobowym składzie a naszymi przeciwnikami będą:

Mks Jeziorany , Zryw Jedwabno ,Skf Fc Dajtki Olsztyn ,Glks Jonkowo , Ks Wojciechy ,Ks  Burza Słupy , Ks Leśnik Nowe Ramuki ,Gks  Gietrzwałd - Unieszewo , Glks Warmiak Łukta , Mks Polonia Lidzbark Warmiński ,Gks Błękitni Stary Olsztyn Klewki

autor: ~kim? 2017-07-19 23:09:37

avatar O ile dobrze pamiętam to w sezonie 2013/14 zajęliśmy również 5 miejsce zdobywając 40 pkt w 14 zespołowej A-klasie. Co nie umniejsza wcale osiągnięcia w tym sezonie za co składam wielkie gratulacje dla trenera oraz dla prezesa

autor: ~tomaszdo13 2017-07-20 01:24:29

avatar Tak pamiętam grałem na lewej obronie, 40 punktów w 26 meczach to mniej niż 37 punktów w 22 meczach

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsorzy 2015

URZĄD MIASTA I GMINY BARCZEWO

WIPSÓR

P.U.H. ANDRZEJ SULIŃSKI

NADLEŚNICTWO WIPSOWO

SOŁECTWO WIPSOWO

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tempo Ramsowo Wipsowo 3:1 GLKS Jonkowo
SKF FC Dajtki Olsztyn 2:2 Mks Polonia Lidzbark Warmiński